Reklamacje i zwroty

Reklamacje i zwroty


Na reklamację produktu masz tyle czasu ile wynosi jego okres ważności lub gwarancji. Jeżeli dostrzeżesz wadę w jakimkolwiek produkcie zakupionym w naszej firmie, skontaktuj się z nami mailowo na adres: hurtowniaexpert@hurtowniaexpert.pl. Wrócimy do Ciebie z informacją o dalszym postępowaniu.

Postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi. Poprosimy Cię o wypełnienie zgłoszenia reklamacyjnego znajdującego się pod tym linkiem.

Bardzo prosimy o zabezpieczenie produktów przed przekazaniem ich kurierowi (np.folią babelkową) aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, trafi on do naszego systemu. Na rozpatrzenie reklamacji mamy 14 dni od dnia otrzymania produktów, ale zazwyczaj działamy szybciej. Oczekuj na kontakt z naszej strony. Damy znać o wyniku postępowania. 

Jeśli masz pytania dotyczące rezultatu procesu reklamacyjnego, napisz do nas na adres: hurtowniaexpert@hurtowniaexpert.pl. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.

Pobierz formularz reklamacyjny

 

 

Zwrot towaru bez podania przyczyny


 

Otrzymany towar z różnych względów nie spełnia Twoich oczekiwań lub już go nie potrzebujesz? Od daty otrzymania masz 14 dni na jego zwrot bez podania przyczyny. Skontaktuj się z nami mailowo na adres: hurtowniaexpert@hurtowniaexpert.pl. Wrócimy do Ciebie z informacją o dalszym postępowaniu.

Postępuj zgodnie z naszymi wytycznymi. Poprosimy Cię o wypełnienie zgłoszenia zwrotu znajdującego się pod tym linkiem.

Bardzo prosimy o zabezpieczenie produktów przed przekazaniem ich kurierowi (np.folią babelkową) aby nie uległy uszkodzeniu podczas transportu.

Po wypełnieniu i przesłaniu formularza, trafi on do naszego systemu. Na rozpatrzenie zwrotu mamy 14 dni od dnia otrzymania produktów, ale zazwyczaj działamy szybciej. Oczekuj na kontakt z naszej strony. Damy znać o wyniku postępowania.

Jeśli masz pytania dotyczące naszej odpowiedzi na prośbę o zwrot, napisz do nas na adres: hurtowniaexpert@hurtowniaexpert.pl. Chętnie udzielimy Ci odpowiedzi.

Pobierz formularz zwrotu

 

Sprawdź stan połączenia z internetem